ایده های عرشه ، باغ و پاسیو

0 Comments

برنامه ریزی با جزئیات عرشه ، باغ یا پاسیو اصلی ترین قسمت هر پروژه در فضای باز است. ایجاد “یک منطقه راحت” وقتی تعیین کنید که بیشترین سطح راحتی برای شما یا خانواده شما مناسب است دشوار نیست. لهجه امروز ایجاد زیبایی با سادگی و سادگی با ظرافت و جذابیت در عین راحتی و آرامش است.

عرشه فضای باز

یک عرشه فضای باز فضای فوق العاده ای از  قیمت کراسولا خرفه ای سبک یک خانه است. با این حال ، یک عرشه دقیقاً “مطابقت” ندارد. یک دک بزرگ بزرگ و مبله که منظره ای را ارائه می دهد ایده آل است. اما ، “منظره” را می توان با محوطه سازی ظریف ، نورپردازی و لهجه های مبلمان مانند گودال آتش نشانی ، دودکش ، حتی جدیدترین روند مد ، “کرن” ساخته شده از سنگ های جالب توجه و یک فانوس برای روشنایی ظریف ایجاد کرد.

باغ های لذت

باغها دارای مضامین متنوع و متنوعی هستند که شامل گلها ، درختان ، گلها ، مزارع کوهستانی ، آلاچیق ها ، آلاچیق ها و اسپالی ها می شوند. لذت های جذابیت باغ را که هر فصلی از سال را از هر منظره از داخل یا خارج تعریف می کند ، بازگردانید. تقارن برای ایجاد تعادل در یک باغ مهم است. رنگ های تیره همیشه سبز باید به عنوان “پایه” برای بوته ها یا گل های با رنگ روشن تر باشد. گلهایی را که در آفتاب با یک باغ ماه می نوشند ، گلهایی را که پس از غروب خورشید بهترین شکوفا می شوند ، مانند گل پامچال یا گل ماه ، متعادل کنید. به یاد داشته باشید که سبزیجات نیز به عنوان لهجه های زینتی عمل می کنند.

خرید برای لهجه های غیر معمول باغ

به دست آوردن لهجه های غیرمعمول باغ از قطعات فروخته شده در فروش گاراژ و حراج های املاک امکان پذیر است. نیمکت یا صندلی لهجه ای در فضای باز به راحتی قابل بازیابی و استفاده برای گیاهان گلدان است. همین امر در مورد ابزارهای قدیمی باغ ، مانند چنگک است. اندازه دستگیره را کم کنید. به آن یک رنگ رنگ روشن بدهید ، چنگک کوتاه شده را در کنار سوله با مایه های پایین آن نصب کنید. سپس ، گیاهان گلدان را از ماسه آویزان کنید.