در باغ به اواخر ماه مارس

0 Comments

به این معنا که گلهای باغ در انتظار هیچ مردی نیستند. شاخه های لوپین و دلفینیوم را می توان از تاج برداشت ، در پودر ریشه ریخته و در گلدان های کمپوست شنی قرار داده و در گلخانه قرار داد. آنها را باید نزدیک نگه داشت ، اما نیازی به گرما ندارند.

گلادیولی را باید از اواسط مارس تا آوریل در فواصل دو هفته ای کاشت: از کاشت تا گلدهی حدود نود روز طول می کشد. بنه ها را باید به صورت گروهی 6 تا  9 سانتی کراسولا متر کاشت. جدا ، و 4-5 اینچ عمیق بالشتک های شن و ماسه تیز در پایه بنه ها به جلوگیری از پوسیدگی کمک می کنند.

باغبان باید زود در معرض خطر قرار بگیرد و هفته ای یکبار گیاهان را خیس بخورد و خاک بالایی را هم بزند تا آب در آن خیس بخورد ، پس از آن گیاهان باید دور ریشه های خود مالچ شوند تا از تبخیر رطوبت جلوگیری کند. باید از دربی و دراب آب جلوگیری شود. پس از گلدهی ، آبیاری باید متوقف شود.

گلادیولی برای قلمه زدن بهتر است در باغ سبزی کاشته شود ، زیرا برای یک بار شکوفا شدن ، ظاهر خود را از دست می دهند. هنگام چیدن ساقه باید برگ ها رها شوند. انواع گل کوچک ، پریمولینس کلاه دار و پروانه ها طیف گسترده ای از رنگ را در سایه های مختلف فراهم می کنند و جذابیت بیشتری نسبت به برادران بزرگ خود دارند.

بدیهی است که بوته ها پروژه طولانی مدت تری هستند ، با این وجود نیاز به نگهداری دارند. فرد مبتدی باید بار دوم دور گلدانهای خود بچرخد تا مطمئن شود که هیچ شاخه ای مرده یا عبور نکرده است: بهترین گل رز را از چوب سخت قدیمی نمی توان انتظار داشت. او همچنین باید اطمینان حاصل کند که تمام بوته های تازه کاشته شده در زمین قرار دارند.

به گلهای رز باید کود گل رز به میزان پیشنهادی سازندگان داده شود. مقدمات کاشت گیاهان همیشه سبز و سوزنی برگ ها باید فراهم شود. پرچین ها از بسیاری جهات مانند بوته ها هستند از این لحاظ که پروژه ای طولانی مدت نیز هستند.